ford c-max triger değişimi

Yazan: 20 Ocak 2011 Perşembe  
Kategori: ankara ford servisi

Ford özel servisi Ankara da işçilik ve yedek parçada 1yıl garanti en uygun fiyat.

Geçtiğimiz Her ne kadar c-max modeli piyasada çok fazla bulunmasa da bu araçların triger değişimlerini yaptığımızı belirtmek isteriz.C-max kullanıcılarına özel indirimli triger set değişim ve ağır bakım fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizi arayınız.

ford fusion debriyaj baskı balata değişimi

Yazan: 20 Ocak 2011 Perşembe  
Kategori: ford servisi ankara

Ford servisi Ankara da ilk akla gelen isim oto servisi Halil oto dur.

Ford Fusion Ford’un Avrupa ve Kuzey Amerika için çıkarttığı iki ayrı modele verilen model ismi.

Avrupa modeli 2002 yılında üretime geçilmiş, 2006 yılında makyaj geçirerek tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. 1,0-2,0 L Duratec benzinli motor ve 1,4 TDCi duratorq dizel motoruna sahip bu araç Ford’un ilk MPV sınıfı aracıdır.

Ford ‘un popüler sedanı Fusion, 2010 ‘da yeni yüzü, yeni motorları ve hibrid seçeneğiyle hedef büyütüyor. Amerikan versiyonu Fusion hibrid teknolojisini de kullanacak.

Birbirine paralel üç parçalı büyük ızgara ön yüzde biraz abartı dursa da klasik Amerikan sert hatlarına sahip araç güzel bir tasarıma sahip.

Fusion ‘ın yeni motorları arasında bulunan Dört silindirli 2.5 litrelik Duratec motor 175 beygir güç üretirken 3.0 litre hacminde V6 motor 240 beygir güç üretiyor.Ford Fusion Sport versiyonunda kullanılacak 3.5 litre V6 motor ise 263 beygir gücünde.

Yeni Ford Fusion Hibrid ‘te ikinci jenerasyon Ford Escape Hybrid SUV ‘da kullanılan elektrik ve benzinli çift mod motorun benzeri kullanılacak.Süspansiyon sistemindeki dengede araç içinde giderken size masaj hissini verecek cinsten.

ford focus debriyaj baskı balata

Yazan: 01 Ocak 2011 Cumartesi  
Kategori: ankara ford servisi

Ford focus debriyaj baskı balata değişimi HALİL OTO DA enuygun fiyat garantisiyle.İşçiliğimizde ve yedek parçada da 1 yıl garanti yine HALİL OTO DA.

En ince detayına kadar özenle tasarlanan FordFocus’un yeni Collection serisi yollarda…

Her parçası uyum içinde birleştirilen ve şimdiye kadar üretilen en iyi Focus olan FordFocus her şeyiyle bakışları üzerine topluyor. Focus Collection, deri direksiyon simidi, hız kontrol sistemi, ön ve yan hava yastıkları, 16” aluminyum alaşımlı jantları ve ön sis farları ile bir araçtan beklenenlerin fazlasına sahip.

Focus Collection ayrıca, gövde dayanıklılığı ve gelişmiş darbe teknolojisi sayesinde yollardaki en güvenli araçlardan biri. Ford Akıllı Güvenlik Sistemi (IPS) çatısı altında tavizsiz bir güvenlik ve koruma donanımı var. Etkileşimli araç dinamikleri ESP (Elektronik Stabilite Programı) ve TCS (Çekiş Kontrol Sistemi) birlikteliğinden oluşan MD. Euro NCAP testlerinde yolcu güvenliğinden aldığı 5 yıldızlık derecesinin yanı sıra fonksiyonel ve ergonomik yeni tasarımıyla hem güvenlik hem de tasarım açısından ses getirmeyi başarıyor.

Kinetik tasarım felsefesiyle yeniden yorumlanan FordFocus Collection, dinamik ve sportif çizgilerden oluşan farklı tasarımı, üstün teknolojisi, kusursuz işçiliği ve sınıfının lideri sürüş dinamikleriyle yeni sahiplerini  bekliyor.

ford fiesta debriyaj baskı balata

Yazan: 01 Ocak 2011 Cumartesi  
Kategori: ankara ford servisi

Ford fiesta debriyaj baskı balata değişimi en uygun fiyat garantisiyle HalilOTO DA. Ayrıca yedek parça ve işçilite 1 yı garanti.

Ford’tan yapılan yazılı açıklamaya göre 2010’un ilk üç ayında Türkiye pazarında 2 bin 878 adetlik satış rakamı ile sınıfında lider olan Fiesta, Avrupa’da da aynı dönemde toplam 140 bin 496 adetlik satış hacmine ulaştı. Bir önceki yılın aynı dönemine göre satışlarını yüzde 21,7 artırmayı başaran Fiesta, Avrupa’nın tüm sınıflarda en fazla tercih edilen modeli oldu.

Avrupa’nın en prestijli tasarım ödüllerinden ‘2009 Red Dot Tasarım’ ödülünü kazanarak sınıfının en şık tasarımına sahip olduğu tescillenen Fiesta, 2010 yılının ilk çeyreğinde ulaştığı satış rakamlarıyla liderliğini bir kez daha kanıtladı. Otomotiv verileri ve araştırmaları alanında faaliyet gösteren ve dünyanın lider kuruluşları arasında yer alan JATO Dynamics, Ford Fiesta’nın ‘Avrupa Satış Lideri’ olduğunu açıkladı.

Ford Fiesta, Avrupa’nın tüm sınıflarda en fazla tercih edilen modeli oldu. Avrupa toplam araç satışı ise bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 9,6 artarak 3 milyon 737 bin 797 adet olarak gerçekleşti.
Ford Fiesta’nın başarısını değerlendiren Ford Otosan Genel Müdürü Nuri Otay, şunları kaydetti:

“Kısa bir süre önce Türkiye’de tanıtımını yaptığımız Fiesta Sport ile yoğun talep gören Fiesta ailesine taze bir güç katmıştık. Fiesta ailesi Türkiye’de olduğu gibi Avrupa pazarında da büyük beğeni kazanıyor. 2009 yılında uygulanan ÖTV indirimi sırasında müşteri taleplerine yetişemeyen ve seneyi sınıfının en fazla tercih edilen ikinci 5 kapılı model olarak kapatan Fiesta, hak ettiği liderliği 2010 yılında hem Türkiye’de hem Avrupa’da kazandı.”

ford mondeo debrijay baskı balata

Yazan: 01 Ocak 2011 Cumartesi  
Kategori: ankara ford servisi

Ford mondeo debriyaj baskı balata değişimi ve tüm bakımları en uygun fiyat garantisi işçilik ve yedek parça da 1 yıl garanti ile Halil Oto da.Yenilenmiş iç ve dış tasarım…

Yeni motor seçenekleri…

Yeni araç teknolojileri…

Kinetik tasarım felsefesiyle yepyeni bir görünüme kavuşan Yeni Mondeo yüksek teknolojili yeni Ford EcoBoost benzinli motor , geliştirilmiş Duratorq TDCi dizel motor, PowerShift Otomatik Şanzıman seçenekleri ve yepyeni araç teknolojileriyle artık çok daha güçlü, daha modern ve daha kaliteli.

Yeni Mondeo, standartlarınızı daha da yukarıya çekecek.Yeni Mondeo’nun yenilenmiş dış tasarımı, sportif dinamik özellikleri ve performansı vurgularken, üstün kalite hissini de tamamlıyor.
Yeni Mondeo, Ford’un yeni “Kinetik Tasarım” felsefesini tam anlamıyla yansıtıyor. Kinetik tasarım, atletik çizgiler ve kompleks yüzeyleri vurgulayarak “hareket halinde enerji” hissi yaratıyor. Aracınız artık dururken bile hareket halinde görünecekYeni Mondeo’da bulunan LED gündüz seyir lambaları, aracın çekiciliğini ve sportif havasını daha da arttırıyor. Yeni Mondeo’nun tüm modellerinde standart olarak sunulan uzun ömürlü LED arka lambalar ve fren lambaları gece şartlarında araca göz alıcı bir görünüm katıyor

Ford Avrupa CEO’su John Fleming, yeni araçla ilgili olarak şunları söyledi:

“Ford Mondeo zaten çok güzel bir tasarıma sahip. Ona yeni eklediğimiz tasarım değişiklikleri ve yeni teknolojilerle birlikte pazardaki yerini daha da sağlamlaştıracağımızdan kuşku duymuyoruz.”
 
Yeni Mondeo, şimdiye kadar ki en akıllı, en güvenli, çevreye en duyarlı ve en kaliteli Mondeo olacak.”

İKİ YENİ MOTOR KOMBİNASYONU VAR

Yeni Mondeo’da kullanılacak 2.0 litre EcoBoost turbo motora ilk kez 240 beygir güç eşlik edecek. Bu donanım 203 beygirlik önceki versiyona göre hem daha yüksek performans hem de yüzde 20 yakıt tasarrufu sağlayacak.

Araçtaki diğer bir yenilik de 200 beygir gücünde 2.2 litre hacmindeki Ford Duratorq TDCi motor olacak.

2.0 litre büyüklüğündeki Duratorq aynı zamanda 115, 140 veya 163 beygüir güç üreten seçenekleri ile de satın alınabilecek.

ford connect debriyaj baskı balata

Yazan: 01 Ocak 2011 Cumartesi  
Kategori: ankara ford servisi

Ford connect debriyaj baskı balata değişimi debriyaj baskı balata seti en uygun fiyat garantisi,yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti.Ford, sadece Türkiye’de üretilen Ford Transit Connect’in 2009 yılından itibaren Amerikada satılmasını planlıyor.

Ford, sadece Türkiye’de üretilen Ford Transit Connect’in 2009 yılından itibaren Amerikada satılmasını planlıyor. Bununla ilgili ilk adım ise yeni Ford Conncect 8-16 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Chicago Otomobil Fuarı’nda sergilenerek Amerikalı otomobil severler ile tanıştıracak 

Amerika pazarında çok fazla yeri olmayan Ticari sınıf otomobiller arasında rahatlıkla kendini gösterecek seviyede. Amerikan pazarındaki Ford hakimiyetinide göz önüne alacak olursak Transit Connect’in Amerikada’da başarısız olması için bir neden yok.

Geçen yıl işbaşına getirilen Ford’un yeni CEO’su Alan Mullaly, firmanın Amerika pazarındaki durumunu yükseltmek ve şirketin maliyet kaygılarını hafifletmek için global platformlara ve araçlara daha fazla ağırlık verilmesini savunuyor. Bu bağlamda verdiği demeçlerde, Avrupa’da üretilen ve satılan bazı araçları, tıpkı General Motors gibi ABD’de de satmayı planladıklarını açıkça belirtmişti.

Ford, yeni Connect’i ilk olarak Türkiye’den ithal etmeyi planlıyor. Otomobilin Amerika pazarında tutması halinde ise üretimine Amerika’da devam edilecek.

ford ranger triger değişimi

Yazan: 01 Ocak 2011 Cumartesi  
Kategori: ford servisi ankara

Ford ranger triger değişimi Ankara da Halil Oto da.En uygun fiyat garantisi,yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti.

Yeni FordRanger gerçek bir kamyonetin gücünü , arazide ihtiyacınız olacak özgür ruh ve şehirde arayacağınız konfor ile birleştiriyor…

Kinetik tasarıma uygun modern ve akıcı çizgilerle yenilenen FordRanger artık daha çekici, daha konforlu, daha güçlü…

Hafta içi işinizde, hafta sonunda tatillerinizde ayrılamayacağınız partneriniz olacak Yeni FordRanger; 4X2 ya da 4X4, ihtiyacınıza uygun her görevi başarı ile yerine getirir.

Siz sadece Yeni FordRanger ile güvenle yollara çıkın…

Yeni FordRanger standart olarak sunduğu üstün emniyet ve güvenlik özellikleriyle size ve ailenize huzurlu ve güvenli sürüşler sağlar.

Tüm Ranger’larda ABS+EBD,kısmi kilitli differansiyel,sürücü ve yolcu hava yastığı,uzaktan kumandalı kilit,immobiliser, yan kapılarda darbe emici çelik çubuklar standart.
Üstelik Wildtrak modellerinde yan hava yastıkları da sunulmakta.. 

Yeni Ford Ranger’ı gördüğünüz an etkileyici kinetik tasarımına ve kusursuz dizaynına çarpılacaksınız.

Yeni Ford Ranger’ın güçlü tasarımı hem şehir içi kullanıma hem de macera sevenler için titizlikle tasarlandı.

Kalitesini ve gücünü sergileyen her ayrıntı sizi diğerlerinden farklı kılacaktır.

Yenilen iç tasarım özellikleri sayesinde ise aracınızı kullanırken son derece keyif alacaksınız

Yeni FordRanger standart olarak sunduğu üstün emniyet ve güvenlik özellikleriyle size ve ailenize huzurlu ve güvenli sürüşler sağlar.

Tüm Ranger’larda ABS+EBD,kısmi kilitli differansiyel,sürücü ve yolcu hava yastığı,uzaktan kumandalı kilit,immobiliser, yan kapılarda darbe emici çelik çubuklar standart.
Üstelik Wildtrak modellerinde yan hava yastıkları da sunulmakta..

ford fusion triger değişimi

Yazan: 01 Ocak 2011 Cumartesi  
Kategori: ford servisi ankara

Ford fusion triger değişimi, triger seti Ankara da Halil Oto da.En uygun fiyat garantisi,yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti.

Ford Fusion Ford’un Avrupa ve Kuzey Amerika için çıkarttığı iki ayrı modele verilen model ismi.

Avrupa modeli 2002 yılında üretime geçilmiş, 2006 yılında makyaj geçirerek tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. 1,0-2,0 L Duratec benzinli motor ve 1,4 TDCi duratorq dizel motoruna sahip bu araç Ford’un ilk MPV sınıfı aracıdır.Ford Fusion hayatınıza daha iyi seçenekler sunuyor. Stil sahibi iç ortamı çağdaş tasarım
ve kaliteli işçilikle birleşerek rahat ve sakin bir büyük otomobil ortamı yaratıyor. Yenilenen yüzünden birbirinden ilginç iç döşeme seçeneklerine her detayın birbiriyle eşsiz uyumu Ford Fusion’ı rakiplerinden ayırıyor.
Orta konsolun üst bölümüne yerleştirilmiş kapaklı saklama gözü elinizin altında tutmak istediğiniz eşyalarınız için ideal . Kalem, bilet, defter bölümleri ve 8 adet bozuk para yuvası da dahil Fusion’ın torpido gözünde herşeye yer var.

Tüm Fusion modellerinde sürücü tarafında bulunan zekice gizlenmiş kapaklı bölme, bozuk para ve cüzdan gibi eşyalarınız için ideal. Ön yolcu koltuğunun altında yer alan saklı bölme, göz önünde tutmak istemediğiniz eşyalarınızı saklayabilecek zekice gizlenmiş bir bölüm.

Ayrıca Fusion Lux modellerinde bulunan gözlük saklama bölmesi, gözleriniz kamaştığında güneş gözlüğünüze hemen ulaşabilmenizi sağlıyor.

ford focus triger değişimi

Yazan: 01 Ocak 2011 Cumartesi  
Kategori: ford servis Ankara

ford focus triger değişimi Ankara da Halil Oto güvencesiyle.Yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti.Ford Detroit’te dünya çapında satılacak yeni Focus’un beş kapılı hatchback ve dört kapılı sedan versiyonlarını sergiledi. Her iki model de Ford’un “kinetik tasarım biçimi dili”nin en yeni halini ortaya koyuyor; yeni Fiesta’da ve Mondeo’da görülen stil özelliklerini bir araya getiren daha canlı ve dinamik bir tasarım.Aynı şey Focus’un kabin tasarımı için de söylenebilir. Daha önce Focus’un MPV varyantı olan beş kişilik C-MAX ile bu tasarımın denemesi yapılmıştı. Ford iç kısmın kilit öğelerinden birinin, yumuşak malzemelerdeki yüksek işçilik kalitesi olduğunu ve bütün bunların yolculara “daha üst sınıf bir otomobilde yolculuk yaptıkları hissi” vermeye yardımcı olduğunu söylüyor.Yeni Focus, şirketin Almanya’nın Köln şehri yakınlarındaki Merkenich’de bulunan, küçük ve orta boy araç geliştirme merkezinden bir ekip tarafından geliştirilmiş; güç aktarım organının geliştirilmesine ise firmanın İngiltere Dunton’daki teknik merkezi öncülük etmiş.

2011 Focus’un alt kısmında Ford’un yeni orta boyutlu mimarisinden yararlanılmış. Şirket Focus’un yol tutuşunda çıtayı bir kademe daha yükselterek üstün direksiyon hassasiyeti, hissi ve önemli ölçüde geliştirilmiş sürüş kontrolünü bir araya getireceğini iddia ediyor.

2011 Focus, ön tekerlekten çekişi muhafaza ediyor; gücü ise yeni bir dizi motor sağlıyor. 1.6 litrelik ve 2.0 litrelik Ecoboost turbo beslemeli benzinli motorlar ve ayrıca yakıt tüketimini mevcut modellere göre % 10 ila 20 azaltan geliştirilmiş Duratorq TDCi ortak raylı dizel motorlar seçebilecekler. Motorlar mekanik şanzımana, ya da Ford’un benzer otomatik şanzımanlara göre daha iyi yakıt ekonomisi sağlayacak şekilde tasarlanmış yeni çift kavramalı PowerShift altı vitesli otomatik şanzımanına bağlı olacak.

Yeni nesil Ford Focus’un üretimi 2010 sonlarında, dünya çapındaki satışı ise 2011’de başlayacak. Ford, ilk üretimin Saarlouis (Almanya), Michigan (ABD) ve Chongqing (Çin) Montaj Tesisleri’nde olacağını belirtti. Önümüzdeki iki, üç yıl içinde Focus ürün yelpazesi genişleyerek üç kapılı bir hatchback’i, bir steyşını ve muhtemelen bir coupe-üstü açılabilir modeli içerecek.

ford fiesta triger değişimi

Yazan: 01 Ocak 2011 Cumartesi  
Kategori: ford servis Ankara

Ford fiesta triger değişimi en uygun fiyat garantisiyle Halil Oto da. Siz siz olun sakın ford fiesta aracınızın triger değişim km sini geçirmeyin.Bu araçların triger, set, bilya ve kayışlarının değiştiği 90000 km çok önemlidir.İkinci ağiır bakım ise bir sonraki 90000 km yapılmalıdır. Özellikle rent a car firmaları ağır bakım km lerine çok dikkat etmeli ve geçirmeden araçlarını servise sokmalıdırlar.
Mümkünse her ağır bakımda devirdaim inde değişmesinde fayda vardır.Halil oto olarak bu işlemleri, hızlı, garantili ve en uygun fiyata yapmaktayız.

Sonraki sayfa »