ford fusion debriyaj baskı balata değişimi

Yazan: 20 Ocak 2011  
Kategori: ford servisi ankara

Ford servisi Ankara da ilk akla gelen isim oto servisi Halil oto dur.

Ford Fusion Ford’un Avrupa ve Kuzey Amerika için çıkarttığı iki ayrı modele verilen model ismi.

Avrupa modeli 2002 yılında üretime geçilmiş, 2006 yılında makyaj geçirerek tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. 1,0-2,0 L Duratec benzinli motor ve 1,4 TDCi duratorq dizel motoruna sahip bu araç Ford’un ilk MPV sınıfı aracıdır.

Ford ‘un popüler sedanı Fusion, 2010 ‘da yeni yüzü, yeni motorları ve hibrid seçeneğiyle hedef büyütüyor. Amerikan versiyonu Fusion hibrid teknolojisini de kullanacak.

Birbirine paralel üç parçalı büyük ızgara ön yüzde biraz abartı dursa da klasik Amerikan sert hatlarına sahip araç güzel bir tasarıma sahip.

Fusion ‘ın yeni motorları arasında bulunan Dört silindirli 2.5 litrelik Duratec motor 175 beygir güç üretirken 3.0 litre hacminde V6 motor 240 beygir güç üretiyor.Ford Fusion Sport versiyonunda kullanılacak 3.5 litre V6 motor ise 263 beygir gücünde.

Yeni Ford Fusion Hibrid ‘te ikinci jenerasyon Ford Escape Hybrid SUV ‘da kullanılan elektrik ve benzinli çift mod motorun benzeri kullanılacak.Süspansiyon sistemindeki dengede araç içinde giderken size masaj hissini verecek cinsten.

Yorumlar

Yazı yoruma kapalı.