ford fusion triger değişimi

Yazan: 01 Ocak 2011  
Kategori: ford servisi ankara

Ford fusion triger değişimi, triger seti Ankara da Halil Oto da.En uygun fiyat garantisi,yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti.

Ford Fusion Ford’un Avrupa ve Kuzey Amerika için çıkarttığı iki ayrı modele verilen model ismi.

Avrupa modeli 2002 yılında üretime geçilmiş, 2006 yılında makyaj geçirerek tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. 1,0-2,0 L Duratec benzinli motor ve 1,4 TDCi duratorq dizel motoruna sahip bu araç Ford’un ilk MPV sınıfı aracıdır.Ford Fusion hayatınıza daha iyi seçenekler sunuyor. Stil sahibi iç ortamı çağdaş tasarım
ve kaliteli işçilikle birleşerek rahat ve sakin bir büyük otomobil ortamı yaratıyor. Yenilenen yüzünden birbirinden ilginç iç döşeme seçeneklerine her detayın birbiriyle eşsiz uyumu Ford Fusion’ı rakiplerinden ayırıyor.
Orta konsolun üst bölümüne yerleştirilmiş kapaklı saklama gözü elinizin altında tutmak istediğiniz eşyalarınız için ideal . Kalem, bilet, defter bölümleri ve 8 adet bozuk para yuvası da dahil Fusion’ın torpido gözünde herşeye yer var.

Tüm Fusion modellerinde sürücü tarafında bulunan zekice gizlenmiş kapaklı bölme, bozuk para ve cüzdan gibi eşyalarınız için ideal. Ön yolcu koltuğunun altında yer alan saklı bölme, göz önünde tutmak istemediğiniz eşyalarınızı saklayabilecek zekice gizlenmiş bir bölüm.

Ayrıca Fusion Lux modellerinde bulunan gözlük saklama bölmesi, gözleriniz kamaştığında güneş gözlüğünüze hemen ulaşabilmenizi sağlıyor.

Yorumlar

Yazı yoruma kapalı.