ford mondeo debrijay baskı balata

Yazan: 01 Ocak 2011  
Kategori: ankara ford servisi

Ford mondeo debriyaj baskı balata değişimi ve tüm bakımları en uygun fiyat garantisi işçilik ve yedek parça da 1 yıl garanti ile Halil Oto da.Yenilenmiş iç ve dış tasarım…

Yeni motor seçenekleri…

Yeni araç teknolojileri…

Kinetik tasarım felsefesiyle yepyeni bir görünüme kavuşan Yeni Mondeo yüksek teknolojili yeni Ford EcoBoost benzinli motor , geliştirilmiş Duratorq TDCi dizel motor, PowerShift Otomatik Şanzıman seçenekleri ve yepyeni araç teknolojileriyle artık çok daha güçlü, daha modern ve daha kaliteli.

Yeni Mondeo, standartlarınızı daha da yukarıya çekecek.Yeni Mondeo’nun yenilenmiş dış tasarımı, sportif dinamik özellikleri ve performansı vurgularken, üstün kalite hissini de tamamlıyor.
Yeni Mondeo, Ford’un yeni “Kinetik Tasarım” felsefesini tam anlamıyla yansıtıyor. Kinetik tasarım, atletik çizgiler ve kompleks yüzeyleri vurgulayarak “hareket halinde enerji” hissi yaratıyor. Aracınız artık dururken bile hareket halinde görünecekYeni Mondeo’da bulunan LED gündüz seyir lambaları, aracın çekiciliğini ve sportif havasını daha da arttırıyor. Yeni Mondeo’nun tüm modellerinde standart olarak sunulan uzun ömürlü LED arka lambalar ve fren lambaları gece şartlarında araca göz alıcı bir görünüm katıyor

Ford Avrupa CEO’su John Fleming, yeni araçla ilgili olarak şunları söyledi:

“Ford Mondeo zaten çok güzel bir tasarıma sahip. Ona yeni eklediğimiz tasarım değişiklikleri ve yeni teknolojilerle birlikte pazardaki yerini daha da sağlamlaştıracağımızdan kuşku duymuyoruz.”
 
Yeni Mondeo, şimdiye kadar ki en akıllı, en güvenli, çevreye en duyarlı ve en kaliteli Mondeo olacak.”

İKİ YENİ MOTOR KOMBİNASYONU VAR

Yeni Mondeo’da kullanılacak 2.0 litre EcoBoost turbo motora ilk kez 240 beygir güç eşlik edecek. Bu donanım 203 beygirlik önceki versiyona göre hem daha yüksek performans hem de yüzde 20 yakıt tasarrufu sağlayacak.

Araçtaki diğer bir yenilik de 200 beygir gücünde 2.2 litre hacmindeki Ford Duratorq TDCi motor olacak.

2.0 litre büyüklüğündeki Duratorq aynı zamanda 115, 140 veya 163 beygüir güç üreten seçenekleri ile de satın alınabilecek.

Yorumlar

Yazı yoruma kapalı.